NADZIEJA

Nie dajmy jej zaprzepaścić ! Niech nigdy nie wygasa ! pomóżmy psom w potrzebie..


#1 2008-04-30 22:24:45

Agata

Administrator

487493
Call me!
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Agata ;)

Jestem wraz z Kamilą adminem na tym forum prowadzimy je z myślą o czworonożnych przyjaciołach a szczególnie tych w potrzebie.Bez kochającego właściciela,czystej własnej michy z dobrym żarełkiem,bez zabawek i zabaw...
Wpadłyśmy na to po stracie suczki ,której nie zdążyłyśmy pomóc - zmarła dzisiaj
Ja nazywam się Agata,mam 13 lat Mam psiaka Rokiego - 4-letniego kundla w typie boksera(mówię tak iż nie posiadamy rodowodu stwierdzającego rasowość mojego psa)
Interesujemy się agility,frisbee,dog dancing i posłuszeństwem.
Bardzo lubię siatkówkę(gram juz 3 lata),język angielski(uczę się od 3 lat + rok dodatkowo) i lubię tańczyć(głownie tańce towarzyskie ; latynoamerykańskie i tańce nowoczesne)
Najlepszą dziedziną która mnie interesuje i o której wiem najwięcej są oczywiście psy.
Psy mojej babci - Mata,Maxa i od dzisiaj białego,maleńkiego podhalana uważam jako swoje.
Spędzam z nimi równie dużo czasu,obserwuję,szkolę i bawię się.
Te psiaki możecie obejrzeć na stronie podanej w moim profilu.

Pozdrawiam serdecznie,Agata&Roki&Mat&Max&mały,biały,puchaty podhalan&10-miesięczny chomik Tuptek&Abi[']&rybki Hesia i Mela[']&mama,tata,rodzeństwo i długo tak wymieniać:P

Offline

 

#2 2008-05-01 14:28:43

Kamila

Administrator

10371872
Skąd: Vladislav xP
Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Agata ;)

Siemka Aga xP


Dbajmy o dobro pupili! Czy Abi musiała cierpieć?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.untouchables.pun.pl www.rpssamp.pun.pl www.feniks-literacki.pun.pl www.sylwester2012.pun.pl www.drakenmag.pun.pl